8 Mayıs 2013 Çarşamba

Kızarmış Fındık Lahmacun "AĞZI AÇIK"

Urfa'nın yöresel lezzetlerinden olan ağzı açık benim yemesini en çok sevdiğim bir yemek. Hem yapımı pratik hem de lezzeti oldukça üst seviyede. Fındık lahmacun boyutlarında evde yağda yaparak yaptığımız bir yemek. Mutlaka deneyin. :)

Biricik Annene Unutulmaz Bir Anneler Günü Yaşatmaya Hazır Mısın?

Herhalde dünyada bizi annelerimiz kadar seven, düşünen ve mutlu etmek isteyen kimse yoktur. Onların bu bitmek bilmez sevgilerinin karşılığını biraz da olsa verebilmek içinse, Anneler Günü'nden daha uygun bir gün olamaz.
Peki, bu Anneler Günü'nde her zamankinden farklı bir şey yapıp, annenin sevgisinin büyüklüğüne yakışır, uçuk, unutulmaz ve sürprizlerle dolu bir kutlama yapmaya ne dersin?
Mesela, ona bir kamyon dolusu çiçek göndermek ya da ünlü bir tasarımcıya sadece annene özel bir kıyafet tasarlatmak... Annenin gerçek bir heykelini diktirmek veya ona çok özel bir karnaval düzenlemek...
Hemen Arzum Facebook sayfasında bulunan ''Anneme Ne Yapsam Az'' uygulamasına katıl, birbirinden büyüleyici sürprizlerden birini seç, annene unutulmaz bir Anneler Günü yaşatma fırsatı yakala!
Annelergunu
Tıkla, sürprisini seç! - https://apps.facebook.com/annemeneyapsamaz/

Bir bumads advertorial içeriğidir.