10 Eylül 2015 Perşembe

Fitpack ürün deneyimim...

Merhabalar

Sosyal medyada takip edenler bilir ne kadar kilolarımdan şikayet ettiğimi. Geçenlerde bir teklif geldi bir markadan. Bu markayı ilk kez duydum doğrusu. Siteyi incelediğimde bitkisel "Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıda" olduğunu okudum. Başlangıç, devam paketleri var.

Başlangıç (STARTER) paketinin içeriği; protein ve temel besinlerin bileşiminden oluşan doğal çilek tadında lezzetli bir öğündür. Her bir saşe (paket) doğal whey proteini, 18 aminoasit, 25 vitamin&mineral ve zengin lif içeriğinden oluşur. Esansiyel besin bileşenlerinin hepsini içermesi nedeni ile besin eksikliği riski içermez. Whey proteini esansiyel ve esansiyel olmayan aminoasit içeriği bakımından zengin bir proteindir. FITPACK, kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır.

FITPACK CONTINUE (Devam paketi) içeriği ise; Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği'ne1 göre zayıflamak için formüle edilmiş çilekli milksahe  tadında kalorisi kısıtlanmış bir gıdadır. Her bir saşe (paket) doğal whey proteini, 18 aminoasit, 25 vitamin&mineral ve zengin lif içeriğinden oluşur. Esansiyel besin bileşenlerinin hepsini içermesi nedeni ile besin eksikliği riski içermez. Kilo vermek için; FITPACK diyeti kapsamında 2. günden sonra, 2 ana öğün yerine FITPACK CONTINUE (tercihen sabah ve akşam) kullanılır, bu öğünlerde başka bir gıda alınmaz. Diğer ana öğünde ise 500 kaloriyi aşmayacak şekilde sağlıklı yemek (tercihen öğlen) tüketilir. Bu öğünler arasında her biri 100 kaloriyi geçmeyecek şekilde 3 ara öğün kullanılır. Diyet içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi gereklidir. İstenilen kiloya ulaştıktan sonra mevcut kilonun korunması için; günde bir ana öğünün yerine (tercihen akşam) FITPACK CONTINUE kullanılır. Diğer iki ana öğün sağlıklı yemek(tercihen sabah ve öğlen) tüketilir. Her öğünde 1 saşe (26 g. Toz) ile 250 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) iyice karıştırılarak içilir. Bir porsiyon bir öğüne eşdeğerdir.

Okuyunca bu yazıları bir güven geldi ve ürünü kullanmaya karar verdim.
İlk etapta başlangıç ve devam ürünleri geldi. Bu gıdaları tüketirken dikkat edilecek nokta ilk 2 gün fitpack harici başka bir gıda alınmaması. Su tüketebiliyoruz sadece. Sonraki 5 gün ise devam ürünü ile devam ediyoruz.


FITPACK DİYETİ NASIL UYGULANIR ?
FITPACK doğal whey proteini, 18 aminoasit, 25 vitamin&mineral ve yüksek oranda lif içerir. İçeriğindeki whey protein ve yüksek lif oranı sayesinde 4 saate kadar* tokluk hissi sağlar. Vücudunuzun ihtiyacı olan tüm besin bileşenlerini içeren FITPACK hızlı olarak kilo kaybı ve kaybedilen kiloların korunması amaçlı kullanılabilir. FITPACK diyet programı kilo kaybı ve kilo kontrolü için kapsamlı bir plan önerir. Zayıflama amaçlı diyet planı kapsamında ilk 2 gün FITPACK STARTER ürünü kullanılır. İlk 2 gün 3’er saat ara ile 5 öğün FITPACK STARTER ürünü tüketilir. Ek olarak günlük 2-3 litre su içilmelidir. İlk 2 gün vücut kendisini diyete hazırlar ve eski yemek yeme alışkanlıklarından uzaklaşır.

İstenilen kiloya ulaşıncaya kadar günde 2 ana öğün yerine FITPACK kullanılmasını, 1 ana öğün olarak 500 kalorilik sağlıklı besin tüketilmesini ve öğün aralarında 3 adet atıştırmalık alınmasını öneriyoruz. Her bir atıştırmalık 100 kaloriyi geçmemelidir.

İstenilen kiloya ulaştıktan sonra günde 1 ana öğün yerine FITPACK kullanımı ile kaybedilen kiloların korunmasına* yardımcı olur.

FITPACK STARTER ile ilk 2 gün günlük 980 kalori alınır. 2. Günden sonra devam FITPACK diyeti ile günlük toplam 1200 kalori alınır. FITPACK diyet planı içerisinde günlük 2-3 litre su kullanımı gereklidir.

FITPACK PLANI
İlk 2 gün 3’er saat ara ile 5 defa FITPACK STARTER  ürünü kullanılır.  FITPACK STARTER  ile günlük 980 kalori alınır.
2. günden sonra ise 2 öğün  FITPACK CONTINUE  kullanımına ek olarak 500 kalorilik 1 ana öğün ve 3 atıştırmalıktan oluşan beslenme programı uygulanır.
Yüksek oranda protein ve lif içeriği ile 4 saate kadar tokluk* hissetmenize yardımcı olur

Fitpack 20 g protein, 4.2 g lif, 25 vitamin & mineral, 18 amino asit ve vücudunuzun ihtiyacı olan temel besin bileşenlerini içerir.

İlk 2 gün tükettim. Tadı çilek tadında. Süt ile karıştırılıyor. Ama yarım yağlı olacak. Şu konuda sizi uyarmalıyım. 2 gün boyunca neredeyse bağırsakta hiç birşey kalmıyor. Uzun yolculuklara çıktığınızda başlamayın kullanmaya. 2 gün sonrasında geçiyor.
Gelelim kilo verip vermediğim konusuna. Starter ürününe başladığınız gün kilo vermeniz başlıyor. Hemen hemen 2 - 2,5 kg veriyorsunuz. Sonraki günler 3 öğün başka gıdalar aldığımız için kilo vermemiz yavaşlıyor ve 300 gr çevresinde kilo vermeler devam ediyor.

Tavsiye şudur: Uzun vadeli kilo vermek için kullanabilirsiniz. Tadı güzel. Birazda nefsinizi tutup yemeklerinize dikkat ederseniz fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Ben kilomla barışığım deyip özel günler için birkaç kilo vermek istiyorsanız eğer 1 hafta içerisinde 4-5 kg vermeniz söz konusu.

Sevgili FİTPACK'a ve Şerife hanıma denemem için desteklerinden dolayı teşekkür ederim. İlk fırsatta yeni paketler alıp diyetime devam edeceğim. :)

Ürünleri ve teknik ayrıntıları incelemek için:
https://www.fitpack.com.tr/tr
https://www.facebook.com/FitPack
https://instagram.com/fitpack_diyeti
24 saat WhatsApp Canlı Destek için: 0541 368 0 368

4 yorum :

 1. Merhaba bu urun 2 gun once kanal d habere cikti genc bir ogretmenin kalbi durdu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok üzüldüm. Ben de bir defa denedim. Daha tüketmedim...
   Ve soranlara yaşadıklarımı bizzat anlatıyorum.
   :(

   Sil
  2. Mrb fitpack kullandınız mı acaba bi faydası var mı

   Sil
  3. Mrb fitpack kullandınız mı acaba bi faydası var mı

   Sil

Ziyaretiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Yine beklerim.